ZESTAW SZORTY I T-SHIRT SZAROŚĆ - BARI
Nowoczesny, wygodny i niesamowicie uniwersalny – ten zestaw to idealny wybór na co dzień, na spacer, wakacyjny wyjazd czy do pracy zdalnej! W skład kompletu wchodzi luźny T-shirt o nieco dłuższym kroju oraz wygodne spodnie zwężane do dołu. Razem tworzą modną, a zarazem swobodną stylizację, w której poczujesz się świetnie przez cały dzień. Komplet dostępny w dwóch wersjach: z długimi spodniami lub szortami w kilku kolorach. Styl i komfort w jednym? Ten zestaw to strzał w dziesiątkę!
Góra:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 65 cm / 73 cm |
| Długość rękawa | 18 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 120 cm |
Skład: 95% bawełna, 5% elastan
Dół:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 37 cm |
| Długość nogawki wewnętrzna | 10 cm |
| Obwód w pasie | 68 cm - 100 cm |
| Obwód w biodrach | 96 cm |
Skład: 98% bawełna, 2% elastan
Wzrost Oli 170 cm, na co dzień nosi rozmiar XS/S
Wymiary mierzone na płasko +- 2 cm
Kolory naszych produktów mogą nieco różnić się od widocznych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora czy telefonu.
Zaistnienie różnic (np. układ nadruku) jest zależne od dostarczonej przez producenta partii oraz ustawień monitora.


