ZESTAW SZORTY I T-SHIRT KHAKI - BARI
219,99 zł
Kolor:
szary
Nowoczesny, wygodny i niesamowicie uniwersalny – ten zestaw to idealny wybór na co dzień, na spacer, wakacyjny wyjazd czy do pracy zdalnej! W skład kompletu wchodzi luźny T-shirt o nieco dłuższym kroju oraz wygodne spodnie zwężane do dołu. Razem tworzą modną, a zarazem swobodną stylizację, w której poczujesz się świetnie przez cały dzień. Komplet dostępny w dwóch wersjach: z długimi spodniami lub szortami w kilku kolorach. Styl i komfort w jednym? Ten zestaw to strzał w dziesiątkę!
Góra:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 65 cm / 73 cm |
| Długość rękawa | 18 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 120 cm |
Skład: 95% bawełna, 5% elastan
Dół:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 37 cm |
| Długość nogawki wewnętrzna | 10 cm |
| Obwód w pasie | 68 cm - 104 cm |
| Obwód w biodrach | około 96 cm |
Skład: 98% bawełna, 2% elastan


