ZESTAW 100% LEN MOCCA LAURA
319,99 zł
Koszula:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 60 cm |
| Długość rękawa | 26 cm |
| Długość wewnętrzna rękawa | 17 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 116 cm |
Spodnie:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 113 cm |
| Długość wewnętrzna nogawki | 87 cm |
| Obwód w pasie | 66 cm - 96 cm |
| Obwód w biodrach | 118 cm |
| Szerokość nogawki na dole | 33 cm |
Skład: 100% len
Wzrost Oli 170 cm, na co dzień nosi rozmiar XS/S
Wymiary mierzone na płasko +- 2 cm
Kolory naszych produktów mogą nieco różnić się od widocznych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora czy telefonu.
Zaistnienie różnic (np. układ nadruku) jest zależne od dostarczonej przez producenta partii oraz ustawień monitora.


