ZESTAW PREMIUM 60% TENCEL 40% WISKOZA HOT CHOCOLATE OWEN
Stylowy zestaw oversize od polskiego producenta, który łączy komfort z modnym, nowoczesnym wyglądem. W skład kompletu wchodzi koszula o luźnym kroju, zapinana na guziki, z klasycznym kołnierzykiem, który nadaje jej ponadczasowego charakteru. Mankiety również zapinane na guziki podkreślają elegancję, a ozdobne zapięcia na dole koszuli stanowią ciekawy, designerski akcent.
Do zestawu dołączone są spodnie o swobodnym fasonie, zakończone ściągaczem na dole nogawek, co nadaje im sportowej lekkości. Elastyczna gumka w pasie zapewnia wygodne dopasowanie do sylwetki, a praktyczne kieszenie po bokach zwiększają funkcjonalność.
Koszula:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 61 cm |
| Długość rękawa | 54 cm |
| Długość wewnętrzna rękawa | 40 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 130 cm |
Spodnie:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 104 cm |
| Długość wewnętrzna nogawki | 78 cm |
| Obwód w pasie | 66 cm - 94 cm |
| Obwód w biodrach | 120 cm |
| Szerokość nogawki na dole | 14 cm - 30 cm |
Skład: 60% tencel, 40% wiskoza
Wzrost Oli 170 cm, na co dzień nosi rozmiar XS/S
Wymiary mierzone na płasko +- 2 cm
Kolory naszych produktów mogą nieco różnić się od widocznych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora czy telefonu.
Zaistnienie różnic (np. układ nadruku) jest zależne od dostarczonej przez producenta partii oraz ustawień monitora.


