ZESTAW 85% WISKOZA SUNSET
Komplet wiskozowy od polskiego producenta to idealne połączenie komfortu i stylu. W skład zestawu wchodzą lekkie szorty z elastyczną gumą w pasie, które zapewniają wygodę noszenia i doskonałe dopasowanie, oraz koszula o kroju oversize, zapinana na guziki. Model wyróżnia się subtelnymi detalami – ozdobnym przeszyciem przy mankietach oraz mankietami zapinanymi na guziki, które dodają całości eleganckiego charakteru. To doskonała propozycja na codzienne stylizacje, szczególnie w cieplejsze dni.
Koszula:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 78 cm / 83 cm |
| Długość rękawa | 58 cm |
| Długość wewnętrzna rękawa | 45 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 130 cm |
Spodenki:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 34 cm |
| Długość wewnętrzna nogawki | 7 cm |
| Obwód w pasie | 60 cm - 100 cm |
| Obwód w biodrach | 100 cm |
Skład: 85% wiskoza, 13% poliester, 2% elastan
Wzrost Oli 170 cm, na co dzień nosi rozmiar XS/S
Wymiary mierzone na płasko +- 2 cm
Kolory naszych produktów mogą nieco różnić się od widocznych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora czy telefonu.
Zaistnienie różnic (np. układ nadruku) jest zależne od dostarczonej przez producenta partii oraz ustawień monitora


