ZESTAW 95% WISKOZA MOCCA NORIS
Stylowy i niezwykle wygodny zestaw wykonany z wysokiej jakości wiskozy, który doskonale sprawdzi się na co dzień oraz w cieplejsze dni. W skład kompletu wchodzi krótszy T-shirt o luźnym, nowoczesnym fasonie, idealnie wpisujący się w aktualne trendy.
Spodnie z szeroką nogawką nadają całości lekkości i elegancji, a elastyczna gumka w pasie zapewnia komfort noszenia oraz świetne dopasowanie do sylwetki.
Zestaw pochodzi od polskiego producenta.
Top:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 45 cm |
| Długość rękawa | 30 cm |
| Długość wewnętrzna rękawa | 18 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 110 cm |
Spodnie:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 112 cm |
| Długość wewnętrzna nogawki | 84 cm |
| Obwód w pasie | 60 cm - 120 cm |
| Obwód w biodrach | 110 cm |
| Szerokość nogawki na dole | 66 cm |
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan
Wzrost Oli 170 cm, na co dzień nosi rozmiar XS/S
Wymiary mierzone na płasko +- 2 cm
Kolory naszych produktów mogą nieco różnić się od widocznych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora czy telefonu.
Zaistnienie różnic (np. układ nadruku) jest zależne od dostarczonej przez producenta partii oraz ustawień monitora.


