ZESTAW HELEN CZEKOLADOWY
Komplet składający się ze spodni o luźnym kroju oraz bluzki bez rękawków to must-have na wiosnę i lato! Stylowy i wygodny, doskonale sprawdzi się na cieplejsze dni. Luźne spodnie zapewniają komfort i swobodę ruchów, bluzka bez rękawków dopełnia całość, tworząc lekki i świeży look, idealny na letnie dni. Taki zestaw to świetna baza do wielu stylizacji – możesz go zestawić zarówno z sandałami, jak i sneakersami, a akcesoria w postaci minimalistycznej biżuterii dodadzą mu wyrafinowanego charakteru. Komplet występuje w kilku kolorach, w rozmiarze uniwersalnym.
Góra:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 60 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 110 cm |
Dół:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 108 cm |
| Długość nogawki wewnętrzna | 79 cm |
| Szerokość w pasie | 66 cm - 120 cm |
| Szerokość w biodrach | około 125 cm |
| Szerokość nogawki na dole | 42 cm |
Skład: 60% wiskoza, 40% poliester
Wzrost Oli 170 cm, na co dzień nosi rozmiar XS/S
Wymiary mierzone na płasko +- 2 cm
Kolory naszych produktów mogą nieco różnić się od widocznych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora czy telefonu.
Zaistnienie różnic (np. układ nadruku) jest zależne od dostarczonej przez producenta partii oraz ustawień monitora.


