ZESTAW MUŚLINOWY SIENA PALONA TASOS
259,99 zł
Kolor:
Lekki, stylowy i niezwykle komfortowy komplet wykonany z przewiewnego muślinu. To idealna propozycja na ciepłe dni – naturalny materiał zapewnia wygodę, a luźny krój sprawia, że stylizacja wygląda modnie i swobodnie.
Zestaw składa się z trzech elementów: koszuli, topu oraz spodni, które można nosić razem lub łączyć z innymi ubraniami, tworząc różnorodne stylizacje.
Koszula:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 80 cm /89 cm |
| Długość rękawa | 42 cm |
| Długość wewnętrzna rękawa | 42 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 120 cm |
Top:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 22 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 60 cm - 96 cm |
Spodnie:
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 107 cm |
| Długość wewnętrzna nogawki | 73 cm |
| Obwód w pasie | 60 cm - 110 cm |
| Obwód w biodrach | 100 cm |
| Szerokość nogawki na dole | 30 cm |
Skład: 100% bawełna
Wzrost Oli 170 cm, na co dzień nosi rozmiar XS/S
Wymiary mierzone na płasko +- 2 cm
Kolory naszych produktów mogą nieco różnić się od widocznych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora czy telefonu.
Zaistnienie różnic (np. układ nadruku) jest zależne od dostarczonej przez producenta partii oraz ustawień monitora.


