KOMBINEZON LUIS MOCCA
Stylowy i niezwykle komfortowy kombinezon z wełny, który łączy wygodę z modnym, swobodnym charakterem. Wykonany z przyjemnego w dotyku materiału, idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni, zapewniając ciepło i komfort noszenia.
Model posiada kaptur, który dodaje mu sportowego akcentu oraz praktycznego charakteru. Obniżona linia ramion podkreśla luźny fason i nadaje sylwetce nonszalanckiego stylu. Nogawki oraz rękawy wykończone są ściągaczami, dzięki czemu kombinezon świetnie układa się na ciele i zapewnia wygodę podczas noszenia.
W pasie wszyta guma, która subtelnie podkreśla talię i dopasowuje się do sylwetki. Model zapinany jest na zamek, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Dodatkowym atutem są praktyczne kieszenie, które zwiększają funkcjonalność.
Rozmiar uniwersalny sprawia, że kombinezon dopasowuje się do różnych typów sylwetek. To idealna propozycja na co dzień – zarówno do sportowych stylizacji z sneakersami, jak i w bardziej casualowym wydaniu.
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Długość całkowita | 148 cm |
| Długość rękawa | 51 cm |
| Długość wewnętrzna rękawa | 42 cm |
| Obwód od pachy do pachy | 104 cm |
| Obwód w pasie | 64 cm - 110 cm |
| Obwód w biodrach | 104 cm |
| Długość wewnętrzna nogawki | 78 cm |
| Szerokość nogawki na dole | 14 cm - 21 cm |
| Wysokość stanu | 30 cm |
Skład: 50% akryl, 50% wełna
Wzrost Oli 170 cm, na co dzień nosi rozmiar XS/S
Wymiary mierzone na płasko +- 2 cm
Kolory naszych produktów mogą nieco różnić się od widocznych na zdjęciach ze względu na indywidualne ustawienia monitora czy telefonu.
Zaistnienie różnic (np. układ nadruku) jest zależne od dostarczonej przez producenta partii oraz ustawień monitora.


